Image
Kadeřnictví jsem otevřela za pomocí svého partnera a rodičů v r. 1998. Dlouho jsem pracovala s italskou značkou BES, se kterou jsem jela mnohokrát na školení jak do italského Milána tak k nám do Prahy. Člověk chce ale změnu a hledá další a další možnosti a také nové technologie. Po zmapování našeho trhu, jsem objevila firmu, která měla v sortimentu vše co jsem si přála. Díky výrobkům této firmy mohu splnit svým zákaznicím téměř každé přání a to s minimem poškození vlasů. I když je tato značka dražší než ostatní, to že je kvalitní předčí všechny námitky. Za ty roky co se věnuji kadeřnické profesi vím, že se nic nevyrovná zdravému vlasu. Každý zákrok, který je na vlase proveden, musí být taky řádně dokončen a násedně udržován. A tohle všechno jsem našla u Goldwellu. V roce 2006 jsme rozšířily služby, zvětšily kadeřnictví. Na konci roku 2008 jsme otevřely vertikální solárium. 

Úpravy vlasů

Barvení vlasů

Je žádané a náročné umění, kde každý detail může znamenat velký rozdíl mezi barvou, kterou jsme chtěli dosáhnout a barvou, o kterou jsme nestáli. Úspěch záleží na perfektní znalosti produktů, na znalostech kadeřnického řemesla, na dovednostech a fantazii.
Více informací o barvení vlasů

Trvalé

Trendy ukazují, že kadeře, vlny a pohyb budou v budoucnu téma, která stále více nabírá na významu.

Více informací o trvalení

Narovnání vlasů

Nabízíme narovnání, které vydrží a vlasy nezničí. Krásně rovné a zdravím zářící vlasy. Podívejte se na to do galerie na výsledky přímo na klientech.

Více informací o narovnání vlasů

Styling

Základní péče a úpravy vlasů nabízíme ženám, mužům i dětem.
  • mytí, vysoušení
  • úprava, změna střihu
  • styling
  • přeliv
  • slavnostní účesy
Více informací o službách
Image

Pracuji s barvami Elumen

ELUMEN
Výjimečně zářivá intenzivní barva na vlasy, která splní každé přání!
Elumen od firmy Goldwell je vysoce účinná neoxidační barva. Její tajemství spočívá v tom, že obsahuje výjimečné brilantní barvící látky, které pronikají do vlasů, kde se pevně ukotví. Proto je barva Elumen mimořádně zářivá, intenzivní a zaroveň velmi šetrná k vlasům. Tato jedinečná barva Elumen obsahuje celkem 23 vzájemně míchatelných Elumen odstínů a bezbarvého lesku Clear.