solarium infra masaze
                             
         
     
                              Prostor pro něco navíc: více individuality, více atraktivity a více komfortu!
obar

MegaSun space 2000 je elegantní, komfortní a fascinující! Inovační design přesvědčuje vysoce kvalitními materiály a intenzivním osvětlením. Solárium je skutečným "zlatým hřebem" v každém prostředí studia! Trend jde k celistvému zážitku životní pohody se vším, co dělá dobře tělu, duchu a duši. Je to celosvětový mega-trend. Vertikální solárium umožňuje naprosto hygienický způsob opalování s rovnoměrným zhnědnutím po celém těle.

 

  Novinkou solária je vibrační deska.

vibraSystem

2 v 1 - hnědá barva a perfektní postava!

 
 
 

Opalování a tvarování těla v pouhých 10 minutách! Všichni lidé v dnešní době spěchají. Společnost megaSun našla způsob, jak zefektivnit péči o tělo. Výsledky se dostaví již po velmi krátké době. VibraSystem je speciální masážní plocha integrovaná do podlahy solária. Má to spoustu výhod při opalování si zacvičíte lépe se opálíte, protože prokrvená pokožka se lépe opaluje. Desku lze spustit i samostatně. Deskamá 5 programů regenerační, posilující pro pány, hubnutí, celulitída, odbourávání tuků.
V prodeji jsou pernamentky.
Akční cena je teť na mimořádné pernamentce vydané k 15-cti letému výročí-za 6,60kč za minutu-cena platí od ledna 2013 v prodeji od listopadu 2012. Jednorázový opalovací krém -cena 15.- kč. Jinak cena 11.-kč za minutu-AKCE 4+1 ZDARMA MINUTA!

                        

Nabízíme také spoustu krému určených do solária, které mají ochranný charakter,ale i jiné funkce např. pomáhají se opálit blondýnkám, bio produkty, séra na vrásky.

... proč hlavně solárium v zimních měsících ?
Jak vzniká zimní deprese?
Ve tmě je vytvářen hormon Melatonin, který reguluje noční látkovou výměnu. V zimě při redukci světla je Melatoninový obraz zvýšen. Toto nežádané uvolňování Melatoninu může vést k vážným zdravotním poruchám. Může způsobit snížení produkce určité mozkové látky např. Dopaminu - tato látka hraje důležitou roli v nervovém systému, což podporuje zimní deprese (SAD, saisonal-abhängige Depression sezónní - závislá deprese).

Světlo způsobuje zázraky.
Světlo tedy fotony je ze tří čtvrtin přijímáno naším zrakem. Jedna čtvrtina se dostane přes pokožku do mozku - nejvíce však přes obličej , ruce a kolenní jamky. Nejdůležitější roli přitom hrají akupunkturní body, nervové dráhy a mícha. Také moderní solária nám poskytují světlo do tajemných tmavých částí našeho těla. Sluneční studia s nejnovějšími technologiemi využívají světelného pramenu se stejnými biologickými účinky jako přírodní sluneční světlo. Především se normalizuje tvorba vitamínu D v době nedostatku přírodního záření a u netrénovaných lidí se zvyšuje tělesná výkonnost.Proto je pro každého druhého německého občana opálení známkou vitality a krásy, pro každého třetího motiv dovolené (Emnid, 1998).