hl
menu

 

.  
  logo MegaSun space 2000 je elegantní, komfortní a fascinující! Inovační design přesvědčuje vysoce kvalitními materiály a intenzivním osvětlením. Solárium je skutečným "zlatým hřebem" v každém prostředí studia! Trend jde k celistvému zážitku životní pohody se vším, co dělá dobře tělu, duchu a duši. Je to celosvětový mega-trend. Vertikální solárium umožňuje naprosto hygienický způsob opalování s rovnoměrným zhnědnutím po celém těle.
     
 

 

... proč hlavně solárium v zimních měsících ?
Jak vzniká zimní deprese?
Ve tmě je vytvářen hormon Melatonin, který reguluje noční látkovou výměnu. V zimě při redukci světla je Melatoninový obraz zvýšen. Toto nežádané uvolňování Melatoninu může vést k vážným zdravotním poruchám. Může způsobit snížení produkce určité mozkové látky např. Dopaminu - tato látka hraje důležitou roli v nervovém systému, což podporuje zimní deprese (SAD, saisonal-abhängige Depression sezónní - závislá deprese).

Světlo způsobuje zázraky.
Světlo tedy fotony je ze tří čtvrtin přijímáno naším zrakem. Jedna čtvrtina se dostane přes pokožku do mozku - nejvíce však přes obličej , ruce a kolenní jamky. Nejdůležitější roli přitom hrají akupunkturní body, nervové dráhy a mícha. Také moderní solária nám poskytují světlo do tajemných tmavých částí našeho těla. Sluneční studia s nejnovějšími technologiemi využívají světelného pramenu se stejnými biologickými účinky jako přírodní sluneční světlo. Především se normalizuje tvorba vitamínu D v době nedostatku přírodního záření a u netrénovaných lidí se zvyšuje tělesná výkonnost.Proto je pro každého druhého německého občana opálení známkou vitality a krásy, pro každého třetího motiv dovolené (Emnid, 1998
).

obr