onas  O nás
onas  Akce
onas  Novinky
onas  Galerie
onas  Soutěže
onas  Barvy
onas  Melíry
onas  Elumen
onas  Trvalé
onas  Narovnání vlasů
onas  Styling
onas  Péče
onas  Certifikáty
onas  Redken

Styling
Nejen skvělý střih, kreativní barva a nejjemnější úprava A vždy je to právě finální úprava, která každému účesu dodává lesk a bezchybný dojem. Zde je potřeba produkty, které jdou do maxima – produkty, které nezaručují pouze požadované výsledky, ale jsou také přizpůsobeny požadavkům různých typů vlasových struktur.

Pěna ve spreji pro objem
Redken GUTS 10:
nadzdvihne vlasy od kořínků nebo dodá pružný objem všem vlasům.PUSH UP efekt.Posiluje strukturu vlasu. Dodává přirozený lesk .Pšeničné proteiny a škrob posilují strukturu vlasu a dodávají objem. Pružné stylingové polymery dodávají objem a hmotu .

 

Lotion pro objem vlasů
Redken THICKENING LOTION 06:
dodává objem a lesk jemným vlasům a zhušťuje je.Posiluje jemné vlasy. Dodává objem jednotlivým pramenům, vlasy jsou tak na pohled i dotek hustší. Lehké složení přináší objem a lesk. Ve vlasech se neusazují zbytky produktu.

 

Ochranná pěna pro objem vlasů
Redken FULL FRAME 07:
pěna která dodává objem, hydratuje a chrání před teplem, vlhkostí a blednutím barvy.Patentovaný Bonding System pro lepší a dlouhotrvající objem. Ochraňuje barvu vlasů. Pomáhá chránit vlasy při tepelném stylingu a proti vlhkosti.UV filtry.

 

Objemová krémová pěna
Redken AERATE 08:
kombinace pečujících vlastností krému a objemových vlastností pěny.Textura s extrémní povzbuzující silou pro objem.Vlasy jsou sametově hebké a plné beztížného objemu.Díky UV filtrům je barva vlasů chráněna před negativním vlivem škodlivých prvků z okolního prostředí.Objem a hustota s dlouhotrvající kontrolou 

Tepelný styling
                 
                 
  Řada obsahuje tyto produkty:  
                 
  - Termoaktivní sprej
- Dokonalá lotion pro vyfoukané styly
- Termoaktivní sprej pro dodání struktury
- Fixační termoaktivní sprej
- Gelový krém,dvojitá ochrana při foukané pro barvené vlasy